INSTRUKCJA LOGOWANIA DLA RODZICA OD FIRMY VULCAN

1. Ratunku! Nie mogę się zalogować? Co mam zrobić?

Po pierwsze sprawdź u Wychowawcy swojego dziecka czy Twój e-mail widnieje w informacjach o uczniu w dzienniku elektronicznym szkołyNależy sprawdzić czy wszystkie znaki adresu e-mail są identyczne. Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. NIE JEST tym samym adresem co Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Informacje zostały umieszczone poprawnie? Super. Przejdź teraz pod adres dziennika i zaloguj się.

2. Ratunku! Nie wiem w jaki sposób mam się zalogować. Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Jak mam to zrobić?

Przeczytałeś instrukcję od firmy Vulcan. Dalej nie wiesz jak to zrobić? Może obejrzysz film instruktażowy?

3. Ratunku! Zapomniałem hasła. Co mam zrobić?

Najpierw obejrzyj film instruktażowy. Na pewno pomoże.

4. Ratunku! Próbowałem po raz pierwszy się zalogować/ odzyskać hasło. Nic nie działa. Na mojej skrzynce pocztowej dalej nie widzę żadnej wiadomości elektronicznej z systemu dziennika. Zróbcie coś!

My nie mamy dostępu do Twojej skrzynki pocztowej. Tylko Ty wiesz na jakim portalu masz swój adres e-mail. Sugerujemy sprawdzić poszczególne foldery skrzynki pocztowej. Może wiadomość jest w Spamie a może w Powiadomieniach a może gdzieś indziej...

5. Ratunku! Jestem zalogowany. Widzę białe tło i napis, że jestem zalogowany ale nie mogę niczego kliknąć bo niczego tam nie ma. Zróbcie coś!

1. Jak wyczyść dane przeglądania z Google Chrome
  2. Jak wyczyść dane przeglądania z Mozilla Firefox
  3. Jak usunąć dane przeglądania z Internet Explorer

Życzymy przyjemnej pracy z dziennikiem!