Nasi uczniowie:

Są finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych

z języka polskiego i języka angielskiego,

Zdobywają czołowe miejsca i nagrody w konkursach artystycznych,

Są finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego,

Są medalistami Wojewódzkich Mistrzostw

w Piłce Ręcznej,

Czwórboju Lekkoatletycznym,

pchnięciu kulą,

Indywidualnych Biegach przełajowych.

w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali wyższą średnią w testach na zakończenie szkoły podstawowej niż srednia województwa i miasta. Jak wszyskich, którzy pracują z dziećmi czy młodzieżą, cieszy nas najbardziej, gdy wspólna praca przynosi efekty. Nie chodzi tu jedynie o zdobyte miejsca czy nagrody, ale naszą radością jest każdy postęp, krok do przodu czy zmiana na lepsze, jaka się dokonuje w młodym człowieku, z którym pracujemy. Z radością i dumą śledzimy też losy naszych uczniów, którzy poszli już w szeroki świat.

W związku z wystąpieniem wśród uczniów naszej szkoły zachorowania na WZW typu A (pot. żółtaczka) zwracam się z prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi na przestrzeganie zasad higieny osobistej (mycie rąk przed posiłkiem i po wyjściu z toalety). Jednocześnie informuję, że w szkole zostały podjęte wszelkie środki ostrożności, a placówka prowadzi ścisłą współpracę z SANEPID-em i wykonuje wszystkie zalecenia.

Dyrektor PSP 3
Agata Wyrwas

Pobierz informacje nt. WZW-A